Eventy naukowe

NASZA PROPOZYCJA SKIEROWANA JEST GŁÓWNIE DO DZIECI I ICH RODZICÓW.

Wydarzenia w plenerze to okazje do spędzenia czasu w gronie rodzinnym. Nasze atrakcje wychodzą naprzeciw potrzebom rodziców i dzieci. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i wartościową edukację. Obok sprzętów rekreacyjnych, gier i zabaw dla dzieci, pokazów puszczania baniek czy modelowania balonów możemy zaproponować szeroki wachlarz warsztatów. Warsztaty mogą mieć tematykę ekologiczną, artystyczną (np. rzeźba) lub inną, dopasowaną do wymogów eventu. Wszystko w estetycznym i modnym stylu. Obsługujemy imprezy duże, które więcej wymagają większej ilości zaangażowanych osób i sprzętu oraz te mniejsze – np. pikniki rodzinne w przedszkolach. Dopasujemy propozycję do Twoich potrzeb. Proponowane przez nas pokazy i warsztaty plenerowe obejmują eventy naukowe i tradycyjne.

Pokazy naukowe

Dla nieograniczonej liczby osób w każdym wieku proponujemy pokazy odjazdowych doświadczeń. Przeniesiemy Was w świat mroźnej, dymiącej i wystrzałowej nauki. To spotkanie przede wszystkim z ciekłym azotem, suchym lodem i zmieniającymi się kolorami. 

Stoiska warsztatowe

Zajęcia pokazowo-warsztatowe dla dzieci, podczas których uczestnicy mogą podejść do stanowisk eksperymentalnych i pod okiem asystentów wykonać magiczne doświadczenia. Przygotujemy wybrane przez Państwa eksperymenty naukowe, a stanowiska dopasujemy do motywu przewodniego imprezy.

Lekcje plenerowe

Tutaj uczestnicy założą okulary oraz rękawice i staną się prawdziwymi eksperymentatorami. Są to warsztaty grupowe, odbywające się cyklicznie w regularnych odstępach czasu podczas imprez plenerowych oraz w pomieszczeniach.