229,00 159,00 zł

(W cenie wysyłka do paczkomatu, forma płatności za pobraniem)

zamów poprzez email

lub telefonicznie

Na zajęciach wykorzystujemy m.in. zestaw dzięki któremu zamieniamy owoce, warzywa itp. w klawisze fortepianu. 
Zestaw złożony z płytki i przewodów umożliwia stworzenie klawiatury z dowolnych przedmiotów, np. zamianę schodów w pianino lub wykonanie gamepada z warzyw.
Typowe projekty:
Super Mario bros: https://scratch.mit.edu/projects/31583772/
Gra na instrumentach:
https://scratch.mit.edu/projects/2728243/
Urządzenie komunikuję się poprzez przewód USB, nie wymaga sterowników.
Płytka jest zgodna z Arduino.

Działa z systemami Windows, Mac OSX i Linux.
Gwarancja 12 miesięcy
Zestaw składa się z urządzenia (płytki drukowanej) o wym. 5 x 9,5 cm, kabla USB, zacisków krokodylkowych, przewodów podłączeniowych, instrukcji w języku polskim

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
504 102 100

Urządzenie przystosowane jest do właściwie wszystkich przedmiotów, to idealny prezent dla wszystkich ciekawskich i tych, którzy od zawsze marzyli, aby stworzyć jakiś wynalazek. Całkowicie bezpieczny, przeznaczony dla każdego!

• Można nacisnąć do sześciu „przycisków” jednocześnie (tak samo, jak w przypadku zwykłej klawiatury).

• Z przodu płytki znajduje się 6 złączy, które standardowo podłącza się jako klawisze strzałek, spacje i lewy przycisk myszy.

• Z tyłu umiejscowionych zostało 12 złączy, które standardowo odpowiadają przyciskom klawiatury WASDFG oraz sześciu ruchom myszki (w prawo, w   lewo, w górę, w dół, do przodu, do tyłu, kliknięcie prawym i lewym przyciskiem).

• Urządzenie MaKey MaKey jest zgodne z platformą Open Source Hardware Arduino, dzięki czemu można np. za pomocą komputera zaprogramować je  w taki sposób, że połączenie dowolnego złącza z dowolnym przyciskiem spowoduje włączenie lampy, albo nawet uruchomienie silnika.