Zajęcia pokazowo-warsztatowe dla dzieci podczas których uczestnicy będą mogli podejść do stanowisk pokazowych pod namiotem, aby wykonać magiczne eksperymenty.

STOISKA WARSZTATOWE: W strefie naukowej zabawy, przygotujemy wybrane przez Państwa eksperymenty, które uczestnicy wykonają samodzielnie pod okiem asystentów. Stanowiska organizujemy w formie swobodnego przepływu osób tak, aby każdy uczestnik mógł zostać zaangażowany w eksperymentowanie. Przy większej ilości eksperymentów, istnieje możliwość zorganizowania konkursu.

Już nie tylko ciekły azot jest elementem kuchni molekularnej w naszym laboratorium. Potrafimy wyprodukować również sztuczny kawior o owocowych smakach, który…można spróbować. (Kategoria – kuchnia molekularna)

Niecodzienne spotkanie z niecodzienną substancją. Uczestnicy w formie zabawy zapoznają się z pojęciem cieczy nieniutonowskiej. Wyprodukują polimer o zabawnej konsystencji i na jego przykładzie poznają właściwości naszego bohatera.  (Kategoria – chemia)

Przygotujemy chemiczny koktajl, przypominający tęczę w probówce. W ten oryginalny sposób zapoznamy się m.in. z pojęciem gęstości. (Kategoria – chemia)

Maszyna elektrostatyczna, generator prądu, niecodzienne obwody elektryczne albo fortepian z bananów – to wszystko możecie spotkać na zajęciach, które kryją się pod tym tytułem. (Kategoria – fizyka)

Stoisko, w którym można stworzyć swoje własne perfumy i zabrać je do domu.  (Kategoria – chemia kosmetyczna)

Zwykły samochodzik zabawka? Nie! To mały robocik, który odpowiednio zaprogramowany samodzielnie obmyśla przebywaną trasę. Przygotujemy specjalny tor dla naszego autka, który udowodni Wam potęgę robotyki.  (Kategoria – robotyka)

…to tylko kilka naszych propozycji, pełną ofertę przesyłamy na życzenie klienta