Dla nieograniczonej liczby osób w każdym wieku proponujemy pokazy odjazdowych doświadczeń. Przeniesiemy Was w świat mroźnej, dymiącej i wystrzałowej nauki. To spotkanie przede wszystkim z ciekłym azotem, suchym lodem i zmieniającymi się kolorami.

Przeniesiemy was w magiczny świat zmieniających się kolorów. W programie m.in. niesamowita stacja alchemiczna z mnóstwem niecodziennych butelek i rurek wypełnionych magicznymi płynami. (Czas trwania pokazu okola 15 minut)

Ciekły azot (wariant 1) lub suchy lód (wariant 2) to nasi mroźni bohaterowie zajęć. W niecodzienny sposób zaprezentujemy właściwości tych niezwykłych substancji. Będzie dużo dymu i zaskakujących baniek. ( Czas trwania pokazu okola 20 minut)

Czyli super efektowny deszcz kolorowych piłeczek. Pokaz odbywa się na zewnątrz lub w budynku. Po wystrzale beczki kilku ochotników zapraszamy do zbierania kolorowych piłeczek.
(Możliwość zorganizowania konkursu; czas trwania pokazu około 10-15 minut)

W dużym naczyniu, np. basenie, pompujemy mnóstwo piany za pomocą…suchego lodu. Dzieci mogą po pianie skakać, brać do rąk i rozbijać bańki, które uwalniają mnóstwo białego dymu.
(Czas trwania pokazu okola 10 minut)

…to tylko kilka naszych propozycji, pełną ofertę przesyłamy na życzenie klienta