Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Folder-Eventy Warsztaty Oferta Eventowa

Centrum Naukowo-Edukacyjne "FULLEREN" to pierwsza firma w Sokołowie Podlaskim i okolicach, specjalizująca się w nauczaniu dzieci i młodzieży szkolnej z wykorzystaniem innowacyjnych metod dydaktycznych. Celem naszej działalności są szeroko pojęte działania edukacyjne oraz popularyzujące naukę w naszym kraju. W naszym Centrum krzyżują się drogi zadziwiającej chemii, fascynującej biologii i ekscytującej fizyki. Tutaj poznacie sprzęty wykorzystywane w prawdziwych laboratoriach biochemicznych, a także skorzystacie z licznych modeli dydaktycznych.

 

Nauka naprawdę nie musi być nudna!

 

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży z różnych przedziałów wiekowych. U nas każdy znajdzie cos dla siebie.

Posiadamy:
 • ofertę warsztatów chemicznych/eksperymentalnych dla dzieci i młodzieży szkolnej,
 • wykłady popularno-naukowe,
 • kursy przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego,
 • szeroką ofertę nowoczesnych korepetycji.
Oferujemy:
 • eventy dla dzieci naukowe i tradycyjne na terenie całego kraju np. Pikniki, Festiwale, Animacje, Pokazy Naukowe, Festyn Rodzinny, Dzień Miasta, Dożynki, Dzień Dziecka, Dzień Matki, Komunia, Dzień Nauki w Szkole i inne,
 • organizację przyjęć dla dzieci, np. urodzinowych, choinkowych, karnawałowych, innych,
Na zajęciach wykorzystujemy m.in.:
 • protokoły do doświadczeń,
 • zestawy doświadczalne do nauczania chemii,
 • linki do ciekawych doświadczeń chemicznych,
 • modele kulkowe związków chemicznych,
 • tablety do celów naukowych,
 • i wiele innych...
 

Szeroki program dydaktyczny naszego Centrum pozwala uczniom uzupełniać lub poszerzać wiedzę z chemii, a także z innych przedmiotów (m.in. fizyki, biologii, matematyki, języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego, historii czy WOSu) w sposób dostosowany indywidualnie do wymagań każdego ucznia.

 

Takiej oferty nie znajdziesz w żadnej innej szkole!

 

Założyciel Centrum "FULLEREN"
Autorka i Prowadząca Zajęcia Przyrodnicze
dr Wioleta Byszewska

dr Wioleta Byszewska Motywem przewodnim mojego Centrum jest przekazanie uczniom zagadnień pozornie trudnych w prosty i interesujący sposób. Nauka, szczególnie przedmiotów ścisłych, kojarzy nam się zwykle z bardzo trudną i nudną pracą. Niejednokrotnie uczniowie na sam dźwięk słów: chemia czy fizyka zamierają. Z doświadczenia wiem, że wcale nie musi tak być! Kluczem do sukcesu jest zarażenie młodego odbiorcy pasją do nauki.

Centrum "Fulleren" stworzyłam, żeby uczyć przez zabawę i rozwiązywać problemy edukacyjne uczniów w ciekawy i wesoły sposób. To miejsce, w którym pokazuję, że nauka nie musi być trudna, a poznawanie świata to prawdziwa frajda.Chwalimy się...

Przez ostatnie 9 lat moja edukacja i kariera zawodowa związane są z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. To tutaj zaczęłam pojmować to, co wcześniej wydawało mi się niepojęte. Wydział Chemii dał mi możliwość pracy nie tylko ze studentami, ale także uczniami zarówno tymi wybitnymi, jak i tymi z problemami edukacyjnymi. Wielokrotnie przygotowywałam i prowadziłam pokazy doświadczeń na Piknikach i Festiwalach Nauki. Przygotowywałam także uczniów wybitnie zdolnych do Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej. To kilkuletnie doświadczenie oraz możliwość wypróbowania różnych metod dydaktycznych, również w trakcie pracy w szkole gimnazjalnej i liceum, pozwoliły mi wyciągnąć wiele cennych wniosków, dotyczących skutecznej i atrakcyjnej pracy z dziećmi i młodzieżą. Już od kilku lat wykorzystuję je, żeby rozbudzać pasję do nauki wśród najmłodszych. Ostatecznie w 2013 roku obroniłam pracę doktorską w Pracowni Chemii Biomolekuł na Wydziale Chemii UW i tym sposobem zostałam doktorem nauk chemicznych.

Zdobyte doświadczenie dydaktyczne, a także w pracy laboratoryjnej i popularyzacji nauki, były podstawą do opracowania przeze mnie autorskiego, innowacyjnego programu zajęć przyrodniczych i stworzenia małego laboratorium, które inspiruje młodych naukowców do działania. Program obejmuje ciekawą tematykę i dostosowany jest do uczniów w różnych wieku.

Oprócz autorskich zajęć, Centrum "Fulleren" posiada również szeroką ofertę korepetycji i kursów, prowadzonych zgodnie z programem szkolnym i wymaganiami OKE. W zależności od potrzeb pozwolą one uczniom poszerzyć, uzupełnić bądź usystematyzować swoją wiedzę, a rodzicom – spać spokojnie.

Przekonamy Was, że nauka wcale nie jest nudna ani trudna.

 

Szkoła uczy i kształtuje poglądy, nasze dzieciaki rozumieją świat!