W trakcie trwania imprezy proponujemy stanowiska warsztatowe do wyboru:

Tutaj uczestnicy założą okulary oraz rękawice i staną się prawdziwymi eksperymentatorami. Są to warsztaty grupowe, odbywające się cyklicznie w regularnych odstępach czasu. Dookoła specjalnie przygotowanych stanowisk, pod opieką instruktorów i ściśle według ich zaleceń uczestnicy będą wykonywać zaskakujące eksperymenty, nie tylko efektowne, ale także użyteczne. Uwaga! W przypadku dużej liczby chętnych uczestnictwo w warsztatach będzie wymagało zapisu na konkretną godzinę. W trakcie trwania imprezy proponujemy stanowiska warsztatowe do wyboru.

czyli produkcja kolorowych, uroczych babeczek musujących do kąpieli, które można zabrać do domu. (Kategoria – chemia kosmetyczna)

Warsztat, podczas którego zdradzimy sekret projektów wielkiego Leonarda da Vinci i pokażemy, jak w prosty i szybki sposób zbudować most bez użycia gwoździ. Każdy ochotnik będzie mógł zbudować mały prototyp mostu, aby później wspólnie z instruktorem uczestniczyć w budowie dużego, samonośnego mostu, po którym będzie można przejść. (Kategoria – fizyka)

…to tylko kilka naszych propozycji, pełną ofertę przesyłamy na życzenie klienta