Folder-Eventy Warsztaty Oferta Eventowa

Zajęcia Mały Odkrywca w SP w Węgrowie już od września!

Mały Odkrywca to cykl zajęć eksperymentalnych, które Centrum "Fulleren" opracowało dla dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrowie.

organizacja urodzin Sokołów podlaski

Są to pierwsze tego typu zajęcia w Węgrowie i okolich. W trakcie cotygodniowych spotkań chemika z dziećmi stworzymy w tej szkole małe laboratorium, w którym czeka na uczniów wspaniała przygoda z eksperymentowaniem. Tutaj skrzyżują się drogi zadziwiającej chemii, fascynującej biologii i ekscytującej fizyki. Nasze zajęcia to nie tylko fantastyczna zabawa, ale przede wszystkim wprowadzenie uczniów w świat zadziwiającej nauki, które z pewnością zaoowocuje w dalszej edukacji. Na koniec zajęć każde dziecko otrzyma od nas Dyplom Młodego Chemika, a swoje postępy zaprezentuje przed rodzicami i innymi uczniami podczas zorganizowanego przez nas Show Młodego Chemika.

 

Kurs składa się z 30 cotygodniowych zajęć po 45 minut każde. Uczniowie podzieleni są na grupy wiekowe, liczące 10 – 14 osób. Program dostosowany jest do wieku uczniów i obejmuje dwa poziomy: początkujący dla klas 1-3 oraz zaawansowany dla klas 4-6. 

 

Już niedługo czeka nas wspaniała zabawa z nauką!